~Форум для Девушек~

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ~Форум для Девушек~ » ☆Уход за собой☆ » Вакансії в ІТ


Вакансії в ІТ

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Скажіть, будь ласка, де найкраще розглядати варіанти роботи в сфері ІТ? Чув, що наразі це найбільш перспективний напрямок, але не знаю, з чого почати. Може, хтось має досвід чи пораду?

0

2

сама шукаю для себе

0

3

Я зараз на завершальному курсі університету і активно шукаю можливості для старту моєї кар'єри в ІТ-сфері. Вже багато дізналась про різні компанії, але хочу почути ваші думки і рекомендації. Де ви вважаєте краще всього знайти роботу в ІТ? Мені цікаво почути про ваші досвіди, які компанії найкраще підтримують новачків, особливо тих, хто тільки закінчив навчання.

0

4

Я можу порадити розглянути компанію "Галактика". Це місце, де новачки можуть знайти чудові можливості для розвитку. В "Галактиці" наразі відкриті вакансії для розробників, тестувальників, аналітиків даних та IT-менеджерів. Особливо актуально зараз для нас залучення фахівців, які готові працювати з новітніми технологіями, тому варто звернути увагу на те як створити успішний пітч в Україні: глибокий аналіз та поради https://galaktica.io/blog/pitch-v-ukrayini/ . Ми підтримуємо наших нових співробітників через систему менторства, численні навчальні програми та можливості для кар'єрного росту. Зверніть увагу на наші програми для новачків, які допоможуть вам не лише адаптуватися до корпоративного середовища, але й швидко розвивати ваші технічні навички.

0


Вы здесь » ~Форум для Девушек~ » ☆Уход за собой☆ » Вакансії в ІТ


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно